• Yeni
Miela Kids - Müslin Panço Somon

Miela Kids - Müslin Panço Somon

Stoktaki son ürünler
₺599,00
Vergi dahil
Yaş Grubu

 

Plajların olmazsa olmazı müslin pançolar yeni renkleriyle Miela Kids'te!

Cıvıl cıvıl renkleriyle plajların gözdesi olmaya aday müslin pançoları denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra kullanabilirsiniz. Pamuklu yapısı suyu hızla emer ve rüzgardan minikleri korur. Kapüşonu sayesinde saçlar uzun süre ıslak kalmaz hızla suyu emer aynı zamanda yakıcı güneşten de miniklerin başlarını korur. 

%99 Pamuk ve %1 elastan içeriği ile, bizim müslinlerimiz özel bir dokuma tekniği kullanılarak elde edilen şık ve bürümcüklü bir görüntüye sahiptir. Bu koleksiyondaki modellerimizin küçüklerin hak ettiği rahatlığı ve konforu sağlayan bol ve rahat bir kalıbı vardır. Bürümcüklü yapısı nedeniyle model ölçüleri biraz değişkenlik gösterebilir.

Ürünü 30°C hassas programda yıkamanızı ve sererek kurutmanızı öneririz. Kabarık bürümcük görüntüsünü kaybetmemek adına pres ütü yapmayınız. Kat izlerini gidermek için hafif buhar verebilirsiniz. Bu koleksiyondaki her bir parça üretim aşamasında sağlığa ve cilde zararlı herhangi bir maddenin kullanılmadığını garanti eden Oeko-Tex® standardlarına uygun olarak özenle tasarlanmış, üretilmiş, kontrol edilmiş ve tek tek elde paketlenmiştir.

43374
1 Öğeler
No reviews
Ürün istek listesine eklendi
Karşılaştırmak için ürün eklendi

KVKK ve Gizlilik Politikasını Okudum Onaylıyorum.